Drugie zawody GP w Mogilnie – wyniki i zdjęcia

Dnia 16 września 2017r. w Mogilnie odbyły się zawody pn. Grand Prix 3 Basenów, w których udział wzięły kluby pływackie z Mogilna, Barcina i Nakła.

Sobotnie wyścigi odbyły się na dystansie 50m w czterech kategoriach wiekowych w stylu dowolnym, motylkowym, grzbietowym i klasycznym. Dodatkowo kluby rywalizowały w sztafetach 4 x 50m w stylu dowolnym.  Dobra postawa naszych 31 zawodników i przygotowanie do zawodów zaowocowało zdobyciem 41 medali. Zawodnicy Krzywoustego indywidualnie wywalczyli 15 złotych medali, 13 srebrnych i  13 brązowych. Równie dobrze spisały się nasze sztafety zdobywając pierwsze miejsca w kategorii chłopców szkół podstawowych oraz w kategorii OPEN Kobiet.

Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich zaangażowanych w organizację zawodów rodziców, instruktorów i trenerów pływania.

Kolejne GP3 Basenów odbędzie się w Barcinie.

Team Krzywousty

WYNIKI PDF
WYNIKI INDYWIDUALNE KATEGORII WIEKOWYCH PO 4 KOLEJKACH GP

WYNIKI KLUBOWE PO 4 KOLEJKACH GP

« 1 z 2 »

 

Komentarze
Aktualnie jesteś w GP3.