Agnieszka Bala w plebiscycie „Młody Talent Krajny i Pałuk” – Głosujcie!

dsc_0831

Reprezentantka sekcji pływackiej UKS Krzywousty Agnieszka Bala rywalizuje z innymi młodymi talentami sportowymi Krajny i Pałuk o główną nagrodę. Pomóż jej swoim głosem !

 

Aby zagłosować, głosujący musi zaznaczyć pole przy nazwisku bądź nazwie kandydata i podać swój aktywny adres e-mail. Na podany adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Głos jest zliczany w momencie kliknięcia w link aktywacyjny. Głosujący może oddać (aktywować) jeden głos na każdego z kandydatów z danego adresu e-mail. Wyniki głosowania będą publikowane z 24-godzinnym opóźnieniem, a zgłoszenia z wykorzystaniem serwisów oferujących tymczasowe konta e-mail automatycznie pomijane.

Spośród zgłoszonych do Plebiscytu kandydatów lokalna społeczność wybierze tego, który według niej zasługuje na uhonorowanie i docenienie. Zwycięzcą Plebiscytu zostanie osoba, która zdobędzie największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Oto link, pod którym należy znaleźć naszą zawodniczkę i oddać swój głos:
http://www.krajna-paluki.cna.org.pl/panel-glosowania.html

Team Krzywousty
dsc_0831_dsc7916 dsc_4089

Komentarze
Aktualnie jesteś w Ogólne.