Trzy złote sztafety w Barcinie – Galeria i Wyniki

dsc_0562Dnia 28 października 2017r. w Barcinie odbyły się zawody pn. Grand Prix 3 Basenów, w których udział wzięły kluby pływackie z Mogilna, Barcina i Nakła.

Sobotnie wyścigi odbyły się na dystansie 50m w czterech kategoriach wiekowych w stylu dowolnym, motylkowym, grzbietowym i klasycznym. Dodatkowo kluby rywalizowały w sztafetach 4 x 50m w stylu dowolnym.  Dobra postawa naszych 36 zawodników i przygotowanie do zawodów zaowocowało zdobyciem 38 medali. Zawodnicy Krzywoustego indywidualnie wywalczyli 12 złotych medali, 13 srebrnych i  13 brązowych. Równie dobrze spisały się nasze sztafety zdobywając pierwsze miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz w kategorii OPEN Kobiet.

Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich zaangażowanych w organizację zawodów rodziców, instruktorów i trenerów pływania.

Niebawem czeka nas ostatnie starcie Grand Prix, które zakończy się również w Barcinie.
Emocji nie zabraknie, gdyż kilku naszych zawodników będzie walczyło o najwyższe miejsca w klasyfikacji punktowej kategorii wiekowych. Na nich czekają ciekawe nagrody.

Trzymajcie kciuki!

WYNIKI GP BARCIN 28.10.2017
WYNIKI KLASYFIKACJI PUNKTOWEJ PO 5 RUNDACH

Team Krzywousty

« 1 z 7 »
Komentarze
Aktualnie jesteś w GP3.