Pływacy z nowymi rekordami życiowymi. Galeria i wyniki MPN w pływaniu.

dsc_1583W dniu 10.11 na Nakielskiej pływalni Naquarius odbyły się Mistrzostwa Powiatu nakielskiego w pływaniu u szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Łącznie do zawodów przystąpiło 112 pływaków, którzy próbowali swoich sił na dystansie 50 m. Na zawodach zaprezentowało się wielu zawodników UKS Krzywousty, którzy poprawili swoje rekordy życiowe. Regulamin zezwalał na wybór dwóch spośród czterech styli. Kolejność wyścigów rozgrywana była tak jak w stylu zmiennym czyli: styl motylkowy, grzbietowy, klasycznym oraz dowolnym. Ze względu na dużą ilość osób startujących , na trybunach pojawili się także najbliżsi oraz kibice. Nad całą organizacja zawodów czuwali sędziowie, opiekunowie, instruktorzy oraz pełniący tego dnia służbę ratownicy. Cała impreza przebiegła sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Padło wiele rekordów życiowych. Na najlepszych zawodników czekały okolicznościowe medale które wręczał Dyrektor ZSP 4 Tomasz Rompalski, a za wyścigi sztafet drużyna otrzymała puchar. Najlepsi reprezentować będą Nasz powiat na zawodach wojewódzkich, które odbędą się niebawem w Bydgoszczy oraz Toruniu. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, które serdecznie dziękuję wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem oraz profesjonalnym podejściem przyczyniają się do popularyzacji pływania w Naszym regionie.

Zapraszamy do zapoznania się z tablicą rekordów klubu UKS Krzywousty, która wisi na holu krytej pływalni Naquarius. Aktualizacja odbywa się średnio raz w miesiącu.

Aktualne rekordy znajdziecie też na stronie internetowej.

„Przeciwności losu powodują, że jedni się załamują a inni łamią rekordy”
William Arthur Ward

Kolejne zawody pływackie odbędą się już 19 listopada pn. Nakielska Liga Pływania.

Team Krzywousty

MPN W PŁYWANIU 10.11.2017 WYNIKI

« 1 z 6 »
Komentarze
Aktualnie jesteś w Zawody.