Zwycięstwo klasyfikacji punktowej GP 3 Basenów. Trzy nagrody indywidualne – Galeria i wyniki

dsc_2569Dnia 26 listopada 2017 roku na barcińskiej pływalni odbyły się ostatnie w tym roku zawody z cyklu Grand Prix 3 Basenów. Przypomnijmy, że zawody te organizowane były w roku 2017 na trzech pływalniach w Nakle, Barcinie i Mogilnie. W rywalizacji międzyklubowej zawodnicy spotkali się sześć razy i ścigali się na dystansie 50m w czterech kategoriach wiekowych stylem dowolnym, motylkowym, grzbietowym, klasycznym oraz w wyścigach sztafetowych. Organizacja zawodów miała na celu promocję pływania i zdrowego stylu życia u dzieci i młodzieży oraz przegląd umiejętności pływackich w poszukiwaniu sportowych talentów. W zawodach jednorazowo brało udział do 120 zawodników, którzy startowali w dwóch konkurencjach indywidualnych. O klasyfikacji końcowej w rywalizacji indywidualnej i klubowej decydowała suma uzyskanych punktów z czterech najlepszych zawodów. Na końcowy sukces klubu natomiast składały się trzy najlepsze wyniki indywidulne w każdej kategorii wiekowej. W zawodach wystartowali zawodnicy UKS Krzywousty w wieku od 8 do 18 lat.

Tegoroczna edycja zawodów GRAND PRIX 3 Basenów dla nakielskich pływaków z UKS Krzywousty była bardzo udana. Zawodnicy pobili wiele rekordów życiowych zdobywając liczne pierwsze miejsca i wygrywając wiele wyścigów sztafetowych. W klasyfikacji generalnej zdecydowanie pokonali UKS Orka Mogilno i zespół SOKÓŁ z Barcina zdobywając puchar dla najlepszego klubu pływackiego.

Sukces klubu przypieczętowali również pływacy, którzy wygrali klasyfikację punktową dla najlepszego zawodnika/zawodniczki. Byli to:

Filip Skubiszewski – najlepszy zawodnik w kategorii 11 lat i młodsi

Agnieszka Bala – najlepsza zawodniczka w kategorii 12-13 lat

Martyna Pater – najlepsza zawodniczka w kategorii 14-15 lat

Wszystkim zawodnikom gratulujemy walecznej postawy, nowych rekordów życiowych i włożonej pracy w przygotowania do startów. Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomogli w organizacji i przeprowadzeniu zawodów, szczególnie tych, które odbywały się w Nakle.  Dziękujemy rodzicom, nauczycielom, instruktorom i trenerom, którzy włożyli pracę w dobre przygotowanie zarówno te mentalne jak i techniczne młodego pływaka.

Zadanie było częścią realizacji projektu UKS Krzywousty, który otrzymał wsparcie z UMiG w Nakle nad Notecią w ramach konkursów dla organizacji pozarządowych.

KLASYFIKACJA PUNKTOWA CAŁEGO GP 2017
WYNIKI 26.11.2017

« 1 z 4 »
Komentarze
Aktualnie jesteś w GP3.