Gala Mistrzów Sportu – Galeria

56470355_2229647067286976_143735238088982528_nDnia 29 marca 2019 roku w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury odbyła się Gala Mistrzów Sportu Gminy Nakło nad Notecią. Do wszystkich sportowców, trenerów, rodziców i zaproszonych gości słowa uznania skierował Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią – Sławomir Napierała. W swym przemówieniu podkreślał znaczenie sportu dla rozwoju naszej gminy i dziękował za godne reprezentowanie na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i światowym. Słowa podziękowania skierował również do rodziców i trenerów, którzy na drodze młodego sportowca wyznaczają kierunek i dają ogromne wsparcie. W gronie ponad 70 sportowców i trenerów nie zabrakło reprezentacji UKS CZWÓRKA Nakło. W roku 2018 za medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego nagrody z rąk Burmistrza odebrali Lena Bzdawka, Dominik Szcześniak i Maciej Szpara. Nagrodę otrzymał również nasz trener Marcin Kuliński.

Gratulujemy osiągniętych rezultatów i życzymy powodzenia w dalszej sportowej karierze.

Foto by Tomasz Bzdawka
Team Czwórka

Komentarze
Aktualnie jesteś w Ogólne.