Srebro Szcześniaka na poznańskich Termach – Galeria i Wyniki

20190330_115819Dnia 30 marca 2019 roku czterech zawodników UKS Czwórka Nakło wzięło udział w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich „Gorące Ściganie na Termach”. Poznańską Maltę odwiedzili: Lena Bzdawka, Agnieszka Bala, Dominik Szcześniak oraz Maciej Szpara. Nasi czternastolatkowie mieli okazję po raz drugi rywalizować na długim basenie mierzącym 50 metrów. Pływacy zaprezentowali się na dystansach 50, 100, 200 i 400 metrowych. Duży sukces odniósł Dominik Szcześniak, który po kilkutygodniowej przerwie z powodu kontuzji wrócił ze srebrnym medalem na 50 metrów stylem motylkowym.  Gratulujemy całej ekipie osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych w UKS Czwórka Nakło !

WYNIKI
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Team Czwórka

Komentarze
Aktualnie jesteś w Zawody.