ZS-P 4 Nakło na obozie sportowym w Darłówku

61815890_620781981766614_5654415644519563264_nW dniach 27.05 – 31.05 uczniowie „nakielskiej czwórki” przebywali na obozie sportowym w Darłówku, gdzie pod okiem swoich opiekunów oraz trenerów brali udział w zajęciach pływackich oraz ogólnorozwojowych. Nie zabrakło także gier zespołowych, gdyż do dyspozycji było boisko wielofunkcyjne typu Orlik.  Na ośrodku znajdowało się także boisko do piłki siatkowej plażowej oraz siłownie wewnętrze oraz zewnętrzne. Pomiędzy treningami, zorganizowane były różnego rodzaju atrakcje. Pierwszy dzień zaczął się od zwiedzania Doliny Charlotty. Miejsce to z pewnością zapadnie w pamięci na bardzo długo. Lekcja edukacyjna oraz pokaz w fokarium zrobiły na Naszych podopiecznych ogromne wrażenie. Kolejne dni zawsze zaczynały się od zajęć basenowych, gdzie odbywał się trening pływacki połączony z rekreacją. Wszystko to odbywało się w Parku Wodnym Jan. Dla dzieci przygotowane były także wizyty w kręgielni oraz parku linowym. Widać było, iż sprawność klas pływackich jest na wysokim poziomie. Dla wszystkich uczestników przygotowane były okolicznościowe koszulki oraz czepki. Wszystko to za sprawą współpracy szkoły z UKS Czwórka Nakło, któremu z tego miejsca serdecznie dziękujemy. Podczas jednego wieczoru, czas umiliło Nam ognisko. Na zakończenie wyjazdu kadra obozu przygotowała pamiątkowe dyplomy, podsumowując tym samym cały pobyt. Dziękujemy wszystkim za wspólne spędzony czas, a nauczycielom za troskliwą opiekę.

Team Czwórka

« z 3 »
Komentarze
Aktualnie jesteś w Obozy.