Młodzicy odwiedzili Gorzów Wielkopolski – Galeria i wyniki

62516257_340666183285702_7735911887430221824_nW dniach 15 – 16 czerwca 2018 roku w Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnym Słowianka w Gorzowie Wlkp., odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 letnich w pływaniu. Gminę Nakło nad Notecią, reprezentował Uczniowski Klub Sportowy Czwórk5, który na najważniejszą imprezę sezonu pływackiego pojechał z najlepszymi zawodnikami. W dwudniowych zawodach łącznie wzięło udział 350 pływaków z całej Polski, którzy rywalizowali na dystansie od 100 do 400 m wszystkimi stylami.  Do klasyfikacji drużynowej liczone były dwa najlepsze wyniki w każdej konkurencji indywidualnej oraz dwa najlepsze wyniki zespołów sztafetowych.

Systematyczna praca w klubie i w szkole zaowocowała wieloma rekordami życiowymi i dała powody do dumy i zadowolenia.  Mistrzostwa w Gorzowie,   były dla „UKS-u” dużym wyzwaniem i poważnym sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski 14 latków. Naszą gminę reprezentowali zawodnicy: Lena Latzka, Iga Nowicka, Iga Siewkowska, Filip Skubiszewski, Oliwier Ochendal, Radosław Waniak, Aleksander Markuszewski, Dominik Kalisz oraz Franciszek Domański, którzy, na co dzień ciężko trenują pod okiem trenerów p. Marcina Kulińskiego oraz p. Pawła Juszczaka. W większości są to uczniowie klas sportowych w ZSP Nr 4 w Nakle nad Notecią. Swoje umiejętności podnoszą na zajęciach wychowania fizycznego, które uzupełniają treningami w klubie „Czwórka”.  Same zawody stały na wysokim poziomie organizacyjnym oraz sportowym, co dla Naszych pływaków urodzonych w 2006 roku było trudnym wyzwaniem.  Niejednokrotnie stres przeszkodził w osiągnięciu najlepszych wyników, ale za to było to ogromnym doświadczeniem.  Były to ostatnie zawody przed rozpoczynającymi się wakacjami. Gratulujemy wielu rekordów życiowych i z niecierpliwością czekamy na kolejne starty

Słowa podziękowania za wsparcie finansowe kierujemy do Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, który objął Patronatem Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodzików w Gorzowie.

Team Czwórka

100m dowolny ch
100m dowolny dz
100m grzbietowy ch
100m grzbietowy dz
100m klasyczny ch
100m klasyczny dz
100m motylkowy ch
200m grzbietowy ch
200m klasyczny ch
200m klasyczny dz
200m zmienny ch
400m dowolny ch
400m dowolny dz
podsumowanie postępów zawodników
postępy zawodnika szczegóły
punktacja drużynowa II runda

Komentarze
Aktualnie jesteś w Zawody.