W związku z naborem 2019/2020…

3Uczniowski Klub Sportowy CZWÓRKA prowadził rekrutację na rok szkolny 2019/2020 dotyczącą nauki i doskonalenia pływania, która trwała do 4 września bieżącego roku. Informacje z tym związane były opublikowane na stronie internetowej, facebook’u oraz w nakielskich mediach.

Ze względu na rekordowe zainteresowanie nauką i doskonaleniem pływania w naszym klubie, nie udało się nam zapisać wszystkich dzieci, które zostały w terminie zgłoszone. Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania rozpoczęciem przygody pływackiej z nami. Mimo szczerych chęci nie byliśmy w stanie zagwarantować dla wszystkich chętnych miejsca z powodu ograniczonej ilości torów pływackich na których pracujemy. Staraliśmy się układać grupy biorąc pod uwagę rocznik dziecka oraz jego umiejętności. Brak kontaktu z naszej strony w drugim tygodniu września był spowodowany również sprawami organizacyjnymi. Zdarzały się sytuacje o pojedynczych wolnych miejscach i w takich przypadkach zapraszaliśmy dzieci nadal oczekujące. Przepraszamy Rodziców z którymi nie skontaktowaliśmy się z propozycją terminu zajęć grupowych. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest łatwo powiedzieć dziecku o niezakwalifikowaniu się do grupy. Cieszymy się, że chcieliście nam zaufać. Kontakt do rodziców dzieci, które nie znalazły miejsca w naszym Klubie pozostaje zachowany. W związku z różnymi sytuacjami losowymi, zdarza się, że możemy się z Państwem kontaktować.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Nowym, młodym uczniom życzymy przyjemnej nauki i wspólnej zabawy w wodzie! 🏊‍♀️

Team Czwórka

 

Komentarze
Aktualnie jesteś w Ogólne.