5, 6 LAT TEMU …

1Zdjęcia są powrotem do wspomnień. Wymuszona przerwa od nauki i treningów zaprowadziła nas do zdjęciowego archiwum. Raczej na pływalnię prędko nie wrócimy, dlatego przed Wami lata 2014-2015. To okres pierwszych sekcji pływackich i zawodów przy nakielskim Uczniowskim Klubie Sportowym. Początki bywały często trudne. Część z Was kształci się już w innych szkołach, studiuje czy pracuje. Większość cierpliwie czeka za wznowieniem zajęć. Dzięki Wam mogliśmy wyrażać wspólnie sportowe emocje, które motywowały do dalszego działania. Miejmy cały czas nadzieję, że niedługo do nich razem powrócimy. Przypomnijmy sobie jak to kiedyś wyglądało. Trenerzy są myślami z Wami!

„Niektórzy nazywają mnie szaleńcem bo walczę o zasady. Inni, wojownikiem. Zwycięzcą nie jest ten, który nigdy nie przegrywa, tylko ten który się nie poddaje. Ból walki jest tymczasowy a ból poddania się boli całe życie. Kocham swoich wrogów bo czynią mnie mocniejszym. Może nie widzę jeszcze zwycięstwa ale wiem, że jest tuż za rogiem. Nigdy się nie poddam. Nigdy. Tylko kwestie honoru mogą mnie z tego zwolnić. Nigdy nie przegrywam, mam najwyżej cenną lekcję”.

Kampania „Jestem gotowy. Jestem silny. Jestem ważny. Jestem 4F” budzi poczucie dumy, z tego kim się jest jak również motywuje do dalszego działania – często na przekór wszystkiemu.

Wszyscy w czasie pandemii koronawirusa jednoczą się i motywują.

My też.

Team Czwórka Nakło 💪🏊‍♂️

Komentarze
Aktualnie jesteś w Ogólne.