GALA SPORTU I WYRÓŻNIENIA W INNYM WYMIARZE

zakonczenie_roku-01170Wakacje już się zaczęły a my wracamy na chwilę do wspomnień o sukcesach naszych pływaków. W tym roku z powodu pandemii nie odbyła się Gala Sportu, w której mieli uczestniczyć nasi pływacy wraz z trenerem. W nieco innej scenerii i kameralnym gronie Burmistrz Nakła Sławomir Napierała poprzez prezesów klubów i dyrektorów szkół przekazał wyróżnienia i gratulacyjne listy. Pisze w nich, że docenia nasz trud i wysiłek włożony w pracę nad osiągnięciami sportowymi. Załącza wyrazy uznania, satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć na sportowej niwie oraz uzyskania jeszcze lepszych wyników.

Za osiągnięcia sportowe w roku 2019 wyróżnienia Burmistrza Nakła nad Notecią z rąk prezesa Klubu Marcina Kulińskiego i dyrektora ZSP4 w Nakle Tomasza Rompalskiego otrzymali:

✅Maciej Szpara
✅Franciszek Domański
✅Aleksander Markuszewski
✅Radosław Waniak
✅Oliwier Ochendal

➡️Marcin Kuliński – trener

✔️Wszyscy chłopcy zdobywali medale na zawodach wojewódzkich i międzywojewódzkich.

❗️Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz za osiągnięcia sportowe w 2019 roku wyróżnił również naszego pływaka Filipa Skubiszewskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym zawodnikom i życzymy nieustannej pasji do sportu.

Zarząd Klubu za godne reprezentowanie klubu na zawodach pływackich podziękował również naszym Juniorom, którzy w tym roku ukończyli szkołę podstawową. Przez ostatnie 5 lat z dużym powodzeniem startowali Oni na różnych zawodach osiągając wysokie lokaty. Statuetki na zakończeniu roku szkolnego przekazywali nasi trenerzy i dyrektorzy szkół.

Wszystkim naszym sportowcom życzymy wielu sukcesów, dziękujemy za ich waleczną postawę i zawsze godne reprezentowanie swojego klubu, gminy i szkoły na różnych arenach sportowych. Na czas wakacji życzymy odpoczynku, radości i nieustannej pracy w dążeniu do spełnienia w pływaniu.

Team Czwórka Nakło🏆🏊‍♂️

Komentarze
Aktualnie jesteś w Ogólne.