STARTUJEMY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

3Uczniowski Klub Sportowy CZWÓRKA NAKŁO przekazuje dobre informacje. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy pierwsze zajęcia nauki i doskonalenia pływania oraz treningu na Krytej Pływalni Naquarius w nowym roku szkolnym.

Ostatnie dni były dla nas bardzo pracowite organizując Wam po południowe treningi w naszym Klubie. Instruktorzy nie mogą się już doczekać z Wami zajęć. Większość z Was będzie je kontynuować ale też znaczna część dopiero rozpoczyna swoją pływacką przygodę! Przyjęliśmy do siebie 68 nowych uczniów, którzy posiadają podstawowe umiejętności pływackie a większość tej grupy to dzieci zaczynające pracę z Instruktorem.

Na stronie internetowej www.uks.naklo.pl zamieściliśmy harmonogram grup na rok szkolny 2020/2021. W zakładce RODZIC prosimy aby zapoznać się z informacjami dotyczącymi prawidłowego korzystania z Krytej Pływalni Naquarius w dobie pandemii. Przestrzeganie ich to przede wszystkim dobro swoje ale i tych w naszym otoczeniu.

W tej samej zakładce zaplanowaliśmy rok szkolny z którym chcielibyśmy abyście się zapoznali. Wymienione terminy mówią o nieprowadzeniu przez nas zajęć nauki i doskonalenia pływania oraz treningu.

Instruktorzy podczas pierwszych zajęć będą rozdawali umowy a regulaminy zajęć będą opublikowane pod koniec bieżącego tygodnia na stronie Klubu.

Dziękujemy Wam za zaufanie podczas tegorocznej rekrutacji. Zgłosiło się do nas dużo więcej dzieci ale niestety nie mogliśmy wszystkich przyjąć. Część z Was nadal czeka i w związku z różnymi sytuacjami zdarza się, że miejsce w każdej chwili może się zwolnić. Zachowujemy do Was kontakt.

Ten rok szkolny będzie wyjątkowo “słodki” gdyż naszym Partnerem zostaje Krajowa Spółka Cukrowa POLSKI CUKIER! Zapraszamy Was na stronę internetową www.polski-cukier.pl oraz na Sekrety słodkiej kuchni

Dziękujemy za współpracę z Nakielski Sport

#polskicukier
#sekretyslodkiejkuchni
#naklove
#uksowycukier
#SPORTnadNotecia
#gminanaklonadnotecia
#swimm4passion
#uksczworkanaklo

Team Czwórka Nakło

Komentarze
Aktualnie jesteś w Ogólne.