VII EDYCJA NAKIELSKIEJ LIGI PŁYWANIA

liga2020Uczniowski Klub Sportowy CZWÓRKA NAKŁO wraz z partnerami zaprasza na nakielski basen Naquarius uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu nakielskiego do udziału w zawodach pływackich pn. Nakielska Liga Pływania 2020.

Na stronie internetowej www.uks.naklo.pl dostępny do pobrania plik do zgłoszenia elektronicznego. Prosimy również o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym oraz procedurami bezpieczeństwa. Aby wziąć udział w zawodach obowiązkowo należy dostarczyć zgody, które dostępne są do pobrania poniżej.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY AKTUALIZACJA
ZGODY NA UDZIAŁ W ZAWODACH
PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA
ZGŁOSZENIE ELEKTRONICZNE

Do zobaczenia !
UKS Czwórka Nakło !

#polskicukier
#sekretyslodkiejkuchni
#naklove
#uksowycukier
#SPORTnadNotecia
#gminanaklonadnotecia
#swimm4passion
#uksczworkanaklo

liga2020

Komentarze
Aktualnie jesteś w NLP.