MIKOŁAJKI PIERWSZAKÓW ZS-P 4

img-20201208-wa0000Dnia 8 grudnia 2020 roku najmłodsi uczniowie klasy pierwszej sportowej ZSP nr 4 w Nakle brali udział w Mikołajkowych Zawodach Pływackich. Sportową rywalizację na wesoło przeprowadzili nauczyciele wf Marcin Kuliński i Jolanta Suppan. Udział w zawodach dla początkujących adeptów tego sportu był dużym wyzwaniem i przeżyciem. Stwierdzić jednak należy, że pierwszaki poradzili sobie znakomicie a panująca atmosfera na pływalni napawała optymizmem. Dzieci bardzo kibicowały swoim klasowym kolegom a głośny doping niósł ich po pierwsze w życiu rekordy. Odbyły się dwie konkurencje. Pierwszą było pływanie na plecach a drugą wyścig z deską na piersiach. Każdy uczeń wziął udział w sportowej rywalizacji i za to otrzymał swój pierwszy medal.

Tego dnia nie wyniki były najważniejsze, ale udział w zawodach. Uczniowie poza medalem otrzymali słodki upominek oraz sportowy czepek, który ufundował klub sportowy.

Zawody dla uczniów zorganizował Uczniowski Klub Sportowy Czwórka Nakło, który otrzymał wsparcie na ten cel ze środków powiatu nakielskiego w ramach konkursów dla organizacji pozarządowych.

Słowa podziękowania kierujemy do Pani Anny Mrozek, prezes spółki Nakielski Sport oraz Ratowników Pływalni Naquarius za pomoc w organizacji zawodów.

Komentarze
Aktualnie jesteś w Zawody.