„1% WIĘCEJ SZANSY NA SPEŁNIENIE SPORTOWYCH MARZEŃ MŁODYCH PŁYWAKÓW”

Przekaż 1% UKSPrzekazany procent przeznaczamy na cele statutowe Klubu związane z rozwojem nakielskiego pływania, zakup sportowego sprzętu, odzieży klubowej oraz organizację zawodów i obozów sportowych.

Uczniowski Klub Sportowy został wpisany do ewidencji klubów 09.08.2008 roku Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią.

Celem Klubu m.in. jest

  • planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego,
  • organizowanie działalności sportowej, rekreacyjnej i edukacyjnej,
  • organizowanie różnorodnych form współzawodnictwa sportowego,
  • działalność w zakresie sportu, turystyki i rekreacji,
  • organizowanie obozów, imprez turystycznych, wypoczynku dzieci i młodzieży.

Od otwarcia w Nakle Pływalni Naquarius Klub prowadzi szkolenie w zakresie pływania sportowego. UKS Czwórka posiada licencję PZP i systematycznie szkoli młodych pływaków, którzy z sukcesami reprezentują Klub, Szkołę, Gminę, Powiat. Od kilku lat organizuje Nakielską Ligę Pływania, która daje możliwość rozwoju sportowych pasji.

Z góry Wam dziękujemy !

Team Czwórka Nakło

Komentarze
Aktualnie jesteś w Ogólne.