FERIE ZIMOWE Z HUMOREM

151649582_291433865968261_1723591818923040147_nFerie zimowe już są dawno za nami ale czas w jaki je spędziliśmy na długo zostanie w Naszej pamięci.❄️☃️ W tym roku nie każde dziecko miało możliwość spędzić je aktywnie i przy tym dobrze się bawić. Uczniowski Klub Sportowy Czwórka Nakło przy współpracy z Polskim Cukrem (Sekrety słodkiej kuchni) przygotował 14 dniowy challenge, który okazał się świetną alternatywą na obecnie trwające obostrzenia w czasie pandemii. Pomysł zrodził się pierwszego dnia treningów kadry Polski pływaków UKS, na Krytej Pływalni Naquarius. Celem trenerów było zaangażowanie, wszystkie osoby ze środowiska pływackiego do wspólnych ćwiczeń wykonywanych w warunkach domowych. Każdego dnia udostępniany był materiał z wyzwaniami, który miał zachęcić do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w konkursie. Do najbardziej aktywnych osób powędrowały upominki, przygotowane przez UKS 4 oraz POLSKI CUKIER. Wśród Nich znalazły się takie osoby jak Oliwia Kirska, Martyna Malikowska oraz Paweł Witusiński. Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie gratulujemy. W ramach ferii zimowych udało się także odbyć trening biegowy. ‍♂️ Na starcie pojawiły się całe rodziny na czele z zawodnikami. ‍‍‍ Miny uczestników potwierdzały tylko tezę, że przyjemne z pożytecznym idą w parze.

Nie zabrakło także wesołych akcentów, dlatego czasami trzeba sobie przypomnieć o bardzo ważnej zasadzie. W życiu trzeba mieć do siebie dystans. Przykładem tego byli trenerzy, którzy mimo wieku, wewnątrz są jeszcze dziećmi. Jazda na sankach przypomniała jak dużo frajdy powodują opady śniegu podczas przerwy zimowej. Mnóstwo pozytywnych komentarzy i ciepłych słów, pokazało jak ważne jest działanie środowiska pływackiego.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na treningach, za przyjęcie wyzwania online, za każdy like na stronie, za wsparcie od Polskiego Cukru. Osobne podziękowania kierujemy do trenerów za przemyślane ćwiczenia.

#naklove
#PowiatNakielski
#SPORTnadNotecia
#swimm4passion
#gminanaklonadnotecia
#uksczworkanaklo
#PolskiCukier
#uksowycukier

Team UKS Czwórka

Komentarze
Aktualnie jesteś w Trening.