8️⃣ EDYCJA NAKIELSKIEJ LIGI PŁYWANIA

Uczniowski Klub Sportowy CZWÓRKA NAKŁO wraz z partnerami zaprasza na Krytą Pływalnię Naquarius uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu nakielskiego do udziału w zawodach pływackich pn. Nakielska Liga Pływania 2021. 👌

Poniżej dostępny jest do pobrania plik zgłoszenia elektronicznego. Prosimy również o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym, w którym są zawarte wszystkie szczegóły zawodów oraz z procedurami bezpieczeństwa. 😷Aby wziąć udział w zawodach obowiązkowo należy dostarczyć zgody najpóźniej w dniu zawodów.

✅ Zadanie realizowane w ramach projektu “Pływacka droga do sukcesu – program szkolenia dzieci i młodzieży. Nakielska Liga Pływania 2021”, które dofinansowane jest przez Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią.

Do zobaczenia ! 🙂
UKS Czwórka Nakło !🏊👌🏊‍♂️

#PowiatNakielski
#naklove
#SPORTnadNotecia
#gminanaklonadnotecia
#swimm4passion
#uksczworkanaklo

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
ZGŁOSZENIE ELEKTRONICZNE
OŚWIADCZENIE RODO / ZGODA
PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

Komentarze
Aktualnie jesteś w NLP.