ZAPISY NA OBÓZ SPORTOWO-PROFILAKTYCZNY

Uczniowski Klub Sportowy CZWÓRKA NAKŁO zaprasza dzieci i młodzież na obóz letni sportowo profilaktyczny. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z ofertą obozu poniżej.

#naklove
#gminanaklonadnotecia
#PowiatNakielski
#uksczworkanaklo
#swimm4passion
#SPORTnadNotecia

OBÓZ SPORTOWO – PROFILAKTYCZNY

W KARKONOSZACH 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą obozową

 1. Miejsce obozu – SZKLARSKA PORĘBA. Ośrodek SPORT jest legendarnym miejsce i mekką sportowców, którzy przyjeżdżają z całego kraju. Jest z jednym z najwyżej położonych ośrodków w Polsce, w pięknych górach Karkonoszach.
 2. Termin obozu – 26 czerwca -1 lipca 2022 ( 6 dni )
 3. Koszt obozu 1000 zł
 4. Cena zawiera
 • transport
 • zakwaterowanie ( 2,3,4, osobowe pokoje z sanitariatami )
 • pełne wyżywienie ( śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja )
 • opieka wykwalifikowanej kadry trenerskiej
 • trening ogólnorozwojowy
 • gry i zabawy na plaży
 1. Cena obozu zawiera także wizytę w jednym z największych Aquaparków w Polsce, który znajduje się we Wrocławiu. Na uczestników czeka wiele wspaniałych atrakcji, w wodnym świecie. Aquapark Wrocław – miejsce dla całej rodziny
 2. Obóz w tym roku ma charakter wędrowny. W związku z tym, zaplanowane jest wejście na Śnieżkę, która jest królową Karkonoszy oraz wchodzi w skład Korony Gór. Wejście połączone będzie z wjazdem na Kopę, skąd podziwiać można panoramę gór. Śnieżka – jak dojść szlakiem, jak dojechać wyciągiem, cennik, galeria zdjęć, jaki czas podróży, opis, położenie (karkonosze.pl)
 3. Wędrowanie przeplatane będzie wizyta na Termach Cieplickich, które posiadają basen sportowy oraz baseny termalne gdzie można wypoczywać o każdej porze roku. Baseny Termalne – Termy w Polsce – Aquaparki | Termy Cieplickie
 4. W Naszej podróży zaplanowany jest także wyjazd do skalnego miasta w Ardspach. Tysiące skalnych wieży, oszałamiająca przyroda i zapierające dech widoki. Kto wstąpi do narodowego rezerwatu przyrody Skał Adrszpasko-Teplickich, znajdzie się w zupełnie innym świecie. Świecie, w którym najwyższa forma skalna Kochankowie (czes. Milenci) osiąga wysokość 81,4 metrów, gdzie imponujący Wielki Wodospad spada z hukiem 16 metrów w dół, najwęższe przejście między skałami ma tylko 50 centymetrów szerokości i gdzie ukrywa się malownicze jeziorko z krystalicznie czystą wodą. Skały Adrszpaskie – Miejsce jedyne w swoim rodzaju (adrspasskeskaly.cz)

Z RACJI CHARAKTERU OBOZU WĘDROWNEGO W GÓRACH PROSIMY O ZAPEWNIENIE ODPOWIEDNIEJ ODZIEŻY I OBUWIA

WARUNKI UCZESTNICTWA

 • CZŁONEK KLUBU SPORTOWEGO UKS CZWÓRKA NAKŁO
 • AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE
 • UREGULOWANE PŁATNOŚCI W KLUBIE
 • UKOŃCZONE 10 LAT
 • WPŁATA 300 ZŁ do 30 kwietnia 2022 r. PRZELEWEM nr rachunku: 88 8179 0009 0026 8686 2000 0010
  Bank Spółdzielczy Nakło . W tytule należy wpisać następującą treść wg. wzoru: “imię i nazwisko dziecka – obóz Szklarska Poręba”.
 • O LIŚCIE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ WG. WPŁAT

ZAPISY PRZYJMOWAĆ BĘDZIE PANI  EWA MŁYNARCZYK 609 468 546

Komentarze
Aktualnie jesteś w Obozy.