Instruktorzy

ewa

Nauczyciel wychowania  fizycznego w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego. Instruktor pływania, fitness, sędzia PZP. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe z nauki i doskonalenia pływania. Inicjatorka aqua-aerobicu na nakielskiej pływalni.

mgr Ewa Młynarczyk


bez-tytulu

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Nauczyciel w klasach sportowych o profilu pływanie w Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle. Doświadczony trener pływania oraz sędzia PZP. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora fitness, turystyki kajakowej, kulturystki i piłki ręcznej. Największą przyjemność sprawia jej praca z dziećmi i postępy jej podopiecznych. Wolny czas lubi spędzać aktywnie. Obecnie największą przyjemność sprawa jej kajakarstwo. Wraz z mężem organizuje spływy kajakowe.

mgr Hanna Pietrasz-Kowalska


15x21_uksAbsolwent AWF Poznań, instruktor pływania i ratownik wodny WOPR, sędzia PZP. Wieloletni wychowawca dzieci i młodzieży. Prowadził zajęcia nauki pływania indywidualnie i w zakresie grup sportowych. Prowadził zajęcia pływania korekcyjnego i niemowlaki. Czas wolny przeznaczał na żeglarstwo jeziorowe i morskie oraz turystykę rowerową.

Zmarł 9 lutego 2019 roku.

śp. Jacek Jaskólski


kulNauczyciel wychowania fizycznego w nakielskiej “Czwórce”, trener pływania, sędzia PZP, Ratownik Wodny, instruktor turystyki kajakowej. Pomysłodawca i prezes UKS Czwórka Nakło, w którym od początku istnienia klubu swoimi pomysłami zaraża innych. Na co dzień szczęśliwy mąż i tata Jasia. Pozostałe info na priv… 🙂

mgr Marcin Kuliński


gipAbsolwent AWF w Gorzowie Wielkopolskim. Instruktor turystyki kajakowej i sędzia PZP. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w ZS-P nr 4, gdzie pracuje przy klasach sportowych. Od kilku lat związany z UKS Czwórka, podnosząc poziom sportowy przyszłych pływaków. Dodatkowo zajmuje się piłką nożna gdyż zawsze była bliska jego sercu. Wiecznie uśmiechnięty i zaraża optymizmem.

  mgr Paweł Juszczak


Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ratownik Wodny na basenie Naquarius, sędzia PZP oraz instruktor pływania w Mewa-Fit i UKS Czwórka Nakło. Nauczyciel wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyki korekcyjnej i zarządzania w sporcie i rekreacji. Zabezpiecza zorganizowane spływy kajakowe i obozy jako Ratownik Wodny oraz instruktor turystyki kajakowej czy rowerowej.  Wolne chwile spędza aktywnie trenując. Sport jest jego głównym zainteresowaniem i zamierza wiązać z tym przyszłość. W chwili obecnej prowadzi zajęcia nauki i doskonalenia pływania indywidualnie oraz grupy sekcji pływackich w Uczniowskim Klubie Sportowym. Wychowawca na obozach sportowych wodniackich i sportowych.

mgr Michał Stachowski