Instruktorzy

ewa

Nauczyciel wychowania  fizycznego w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej im.kmdr. Bolesława Romanowskiego.Instruktor pływania, fitness, sędzia PZP. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe z nauki i doskonalenia pływania. Inicjatorka aqua-aerobicu na nakielskiej pływalni.

mgr Ewa Młynarczyk

 

 

hania

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Nauczyciel w klasach sportowych o profilu pływanie w Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle. Doświadczony instruktor pływania oraz sędzia PZP. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora fitness, kulturystki i  piłki ręcznej. Największą przyjemność sprawia jej praca z dziećmi i postępy jej podopiecznych. Wolny czas lubi spędzać aktywnie. Obecnie największą przyjemność sprawa jej kajakarstwo. Wraz z mężem organizuje spływy kajakowe.

 

mgr Hanna Pietrasz-Kowalska

 

jacaAbsolwent AWF Poznań, instruktor pływania i ratownik wodny WOPR, sędzia PZP. Wieloletni wychowawca dzieci i młodzieży. Obecnie prowadzi zajęcia nauki pływania indywidualnie lub w zakresie grup sportowych. Prowadzi ćwiczenia pływania korekcyjnego i niemowlaki. Czas wolny przeznacza na żeglarstwo jeziorowe i morskie oraz turystykę rowerową.

 

mgr Jacek Jaskólski

 

kula

 

Nauczyciel wychowania fizycznego w nakielskim ogólniaku, trener pływania, sędzia PZP, Ratownik Wodny, instruktor turystyki kajakowej. Pomysłodawca i prezes UKS Krzywousty, w którym od początku istnienia klubu swoimi pomysłami zaraża innych. Na co dzień szczęśliwy mąż i tata Jasia. Pozostałe info na priv… 🙂

 

mgr Marcin Kuliński

 
juszczak

Absolwent AWF w Gorzowie Wielkopolskim. Instruktor turystyki kajakowej i sędzia PZP. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w ZS-P nr 4, gdzie pracuje przy klasach sportowych. Od kilku lat związany z UKS Krzywousty, podnosząc poziom sportowy przyszłych pływaków. Dodatkowo zajmuje się piłką nożna gdyż zawsze była bliska jego sercu. Wiecznie uśmiechnięty i zaraża optymizmem.

 

mgr Paweł Juszczak

 

stachu

Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ratownik Wodny na basenie Naquarius, sędzia PZP oraz instruktor pływania w Mewa-Fit. Zabezpiecza zorganizowane spływy kajakowe i obozy jako Ratownik WOPR i instruktor turystyki kajakowej. Nauczyciel  wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyki korekcyjnej i zarządzania w sporcie i rekreacji. Wolne chwile spędza aktywnie trenując. Sport jest jego głównym zainteresowaniem i zamierza wiązać z tym przyszłość. W chwili obecnej prowadzi zajęcia nauki i doskonalenia pływania indywidualnie oraz grupy sekcji pływackich w UKS Krzywousty.

mgr Michał Stachowski